شرکت مهندسی تقارن سپاهان

طراحی وب سایت شرکت مهندسی تقارن سپاهان

شرکت مهندسی تقارن سپاهان به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید قطعات صنعتی فعالیت میکند. تیم کاویان نت پروژه طراحی سایت این شرکت را متناسب با نیاز های این شرکت به انجام رسانده.

چالش

این شرکت نیاز به وب‌سایتی داشت که علاوه بر ظاهر زیبا، به خوبی بتواند خدمات این شرکت را به مشتریان توضیح بدهد، آنها را توجیه و در مسیر ارائه خدمات هدایت کند.

راهکار

طی چندین جلسه مشاوره، نیازهای اساسی این شرکت را مورد بررسی قرار دادیم و درباره کلیات سایت آنها تصمیم‌گیری کردیم. قرار شد وب‌سایت با استفاده از قالب ورد پرس  ساخته شود که دست آنها را برای تغییر و توسعه باز می‌گذارد. مشخصه های اصلی و رنگ‌های اصلی برای طراحی ظاهری  وب‌سایت در اختیار ما قرار گرفت. همچنین، مسیری برای طراحی لوگوی مناسب با هویت سازمان مشخص شد.

پس از آنکه مسیر کلی برای هر دو تیم مشخص‌تر شد، کار را آغاز کردیم. در اولین قدم، نقشه کلی و چیدمان صفحات مشخص شد. تلاش ما این بود که در طرح‌ ارائه شده، تمرکز اصلی بر روی معرفی خدمات ، پروژه ها م،  تیم کاری و مشتریان شرکت به هم باشد.

پس از انجام اقدامات اولیه ، نوبت به طراحی گرافیکی سایت رسید. اولین طرح ایجاد شده توسط تیم ما، مورد تائید تیم تقارن سپاهان قرار گرفت. اما تقاضای تغییراتی در تعدادی از بخش‌های سایت داشتند که در طی یک جلسه حضوری مطرح و سپس اعمال شد. در نهایت، نوبت به پیاده‌سازی سایت رسید. به نحوی که تمام محتوای سایت به راحتی قابل ویرایش باشد و هر زمان تیم تقارن سپاهان  نیاز داشت بتواند به راحتی آنها را تغییر دهد.که این موضوع به کمک قالب وردپرس بهینه ممکن شد.

نتیجه

در حال حاضر وب‌سایت شرکت مهندسی تقارن سپاهان فعال است و می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید. ویژگی جالب این وبسایت طراحی گرافیکی زیبا در جهت ارائه جذاب خدمات شرکت تقارن سپاهان میباشد.

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید