طراحی و سئو وب سایت فروشگاه پارسیان ورزش

طراحی و سئو وب سایت فروشگاه پارسیان ورزش

طراحی و سئو  سایت فروشگاه مجموعه ورزشی پارسیان ورزش ارائه دهنده کالاهای ورزشی به منظور ارائه هرچه بهتر محصولات ورزشی به مشتریان به کمک تیم کاویان نت . 

چالش

 فروشگاه پارسیان ورزش نیاز به وب‌سایتی داشت که علاوه بر ظاهر زیبا، با حضور در نتایج برتر سرچ گوگل بتواند خدمات این فروشگاه را به خوبی به مشتریان ارائه بدهد، آنها را توجیه و در مسیر خرید هدایت کند.

راهکار

با توجه به نیازهای این فروشگاه  قرار شد وب‌سایت با استفاده از قالب دیناکالا وردپرس ساخته شود که دست آنها را برای تغییر و ارائه محصول باز می‌گذارد. در ادامه با توجه به لزوم وجود یک محیط گرافیکی جذاب  طراحی لوگوی جدید و ایجاد محیط گرافیکی جذاب برای کاربر در اولویت قرار گرفت .

برای فرایند سئوی سایت تولید محتوی با توجه به استراتژی کلمات کلیدی مطابق با الگوریتم های گوگل و سایر فرایند های مرتبط با سئو به بهترین نحو انجام گردید.

نتیجه

در حال حاضر وب سایت فروشگاه پارسیان ورزش فعال است و می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید. 

 سئوی حرفه ای وبسایت و قرار گرفتن در رتبه اول جستجو در زمینه ارائه خدمات لوازم ورزشی در اصفهان در کنار محیط گرافیکی جذاب فروشگاه به همراه امکانات متنوع  برای کاربر امکان ارائه محصولات فروشگاه به مشتری را به بهترین نحو ممکن فراهم نموده است. 

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید