طراحی سایت شرکت پارسیان صنعت

طراحی وب سایت شرکت پارسیان صنعت

شرکت مهندسی پارسیان صنعت به عنوان یک شرکت صنعتی معتبر در زمینه تولید قطعات لاستیکی فعالیت میکند. تیم کاویان نت پروژه طراحی سایت این شرکت را متناسب با نیاز های این شرکت به انجام رسانده.

چالش

این شرکت نیاز به وب‌سایتی داشت که علاوه بر ظاهر زیبا، به خوبی بتواند خدمات این شرکت را به مشتریان ارائه کرده و آنها را به بهترین شکل ممکن با محصولات شرکت آشنا کند.

راهکار

طی جلسات متعدد مشاوره، نیازهای اساسی این شرکت را مورد بررسی قرار داده و درباره کلیات سایت آنها تصمیم‌گیری کردیم.با توجه به اصول طراحی سایت در اصفهان قرار شد وب‌سایت با استفاده از قالب وردپرسی اینداکستر ساخته شود که دست آنها را برای تغییر و توسعه باز می‌گذارد. عکس ها و رنگ‌های اصلی برای طراحی وب‌سایت در اختیار ما قرار گرفت. همچنین،پیشنهادات پیرامون  طرح اولیه لوگو مورد بررسی قرار گرفت.

با مشخص شدن مسیر کلی برای طراحی، کار را آغاز کردیم.  تلاش ما این بود که در طرح‌های ارائه شده، تمرکز اصلی بر روی امکانات و مزایای قالب باشد. تا امکان ارائه خدمات شرکت به بهترین شکل  روی وبسایت ممکن باشد.

 

نتیجه

در حال حاضر وب‌سایت شرکت پارسیان صنعت فعال است و می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید. ظاهر گرافیکی جذاب و امکان آشنایی با خدمات شرکت به بهترین شکل ممکن از ویژگی های مهم این وبسایت میباشد.شایان ذکر است پروژه سئوی این وبسایت با توجه به اصول سئو در اصفهان توسط تیم کاویان نت در حال انجام میباشد.

نمونه کارهای مرتبط

از توانایی و مهارت تیم ما مطمئن شوید